PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Transaction ID
mr: व्यवहार क्रमांक

en: Language
mr: भाषा

en: Currency
mr: चलन

en: Test
mr: चाचणी

en: Back
mr: मागे

en: Error
mr: तृटी

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: English
mr: इंग्लीश

en: Spanish
mr: स्पॅनिश
