PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ
