PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: Language
pl: Język

en: Currency
pl: Waluta

en: Back
pl: Wstecz

en: Error
pl: Błąd

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Amount
pl: Ilość

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Declined
pl: Odrzucone

en: Show
pl: Pokaż

en: English
pl: Angielski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: API key
pl: Klucz API

en: Expired
pl: Przedawnione

en: New
pl: Nowy

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Mexican Peso
pl: peso meksykańskie

en: Verified
pl: Zweryfikowany

en: Converted
pl: Skonwertowano

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Argentine Peso
pl: Peso argentyńskie

en: Brazilian Real
pl: Real brazylijski

en: Colombian Peso
pl: Peso kolumbijskie

en: Peruvian Nuevo Sol
pl: Nowy sol peruwiański
