PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Transaction ID
ru: Код транзакции

en: Language
ru: Язык

en: Currency
ru: Валюта

en: Test
ru: Тест

en: Back
ru: Назад

en: Error
ru: Ошибка

en: Submitted
ru: Отправлено

en: Logo
ru: Логотип

en: Amount
ru: Сумма

en: Approved
ru: Одобрено

en: Pending
ru: В ожидании

en: Declined
ru: Отклонено

en: Show
ru: Показать

en: English
ru: Английский

en: Spanish
ru: Испанский

en: API key
ru: API-ключ

en: Expired
ru: Истекшие

en: New
ru: Новое

en: Live
ru: Действующий

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: US Dollar
ru: Доллар США

en: Portuguese
ru: Португальский

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Mexican Peso
ru: Мексиканский Песо

en: Order Status
ru: Состояние заказа

en: Verified
ru: Проверено

en: Payment Method
ru: Метод оплаты

en: Argentine Peso
ru: Аргентинский Песо

en: Brazilian Real
ru: Бразильский Реал

en: Colombian Peso
ru: Колумбийское Песо

en: Peruvian Nuevo Sol
ru: Перуанский новый соль
