PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Language
sk: Jazyk

en: Currency
sk: Mena

en: Back
sk: Späť

en: Error
sk: Chyba

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Amount
sk: Množstvo

en: Approved
sk: Schválené

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Declined
sk: Zamietnuté

en: Show
sk: Zobraziť

en: English
sk: Angličtina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: API key
sk: API kľúč

en: Expired
sk: Vypršané

en: Live
sk: Naživo

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Payment Method
sk: Spôsob platby
