PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Language
sl: Jezik

en: Error
sl: Napaka

en: Pending
sl: Čaka

en: Show
sl: Prikaži

en: English
sl: Angleščina

en: Spanish
sl: Španščina
