PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Language
eo: Lingvo

en: Error
eo: Eraro

en: Logo
eo: Emblemo

en: Show
eo: Montru

en: English
eo: Angla

en: Spanish
eo: Hispana
