PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Transaction ID
fa: شناسه تراکنش

en: Language
fa: زبان

en: Currency
fa: واحد پول

en: Test
fa: آزمایش

en: Back
fa: بازگشت

en: Error
fa: خطا

en: Submitted
fa: ثبت شده

en: Logo
fa: آرم

en: Amount
fa: مقدار

en: Approved
fa: تایید شده

en: Pending
fa: معلق

en: Declined
fa: رد شده

en: Show
fa: نمایش

en: English
fa: انگلیسی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Payment method title
fa: عنوان روش پرداخت

en: Payment Method
fa: شیوه‌ی پرداخت
