PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc3) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Language
te: భాష

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Test
te: పరీక్ష

en: Back
te: వెనక్కి

en: Error
te: సమస్య

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Show
te: చూపించు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Portuguese
te: పోర్చుగీస్
