PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Language
bs: Jezik

en: Error
bs: Greška

en: English
bs: Engleski

en: Converted
bs: Konvertovan
