PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Transaction ID
fi: Tapahtuma ID

en: Language
fi: Kieli

en: Currency
fi: Valuutta

en: Test
fi: Testi

en: Back
fi: Takaisin

en: Error
fi: Virhe

en: Submitted
fi: Lisätty

en: Amount
fi: Määrä

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Pending
fi: Odottaa

en: Declined
fi: Hylätty

en: Show
fi: Näytä

en: English
fi: englanti

en: Spanish
fi: espanja

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: New
fi: Uusi

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Mexican Peso
fi: Meksikon peso

en: Payment Method
fi: Maksutapa

en: Argentine Peso
fi: Argentiinan Peso

en: Brazilian Real
fi: Brasilian real

en: Colombian Peso
fi: Kolumbian peso

en: Peruvian Nuevo Sol
fi: Perun nuevo sol
