PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Transaction ID
hi: लेनदेन आईडी

en: Language
hi: भाषा

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Test
hi: परीक्षण

en: Back
hi: वापस

en: Error
hi: त्रुटि

en: Submitted
hi: प्रस्तुत

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Approved
hi: स्वीकृत

en: Show
hi: दिखाये

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: New
hi: नया
