PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Language
jv: Basa

en: Test
jv: Ujian

en: Error
jv: Salah

en: Show
jv: Kétoknā

en: English
jv: Basa Inggris

en: Spanish
jv: Basa Spanyol
