PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Transaction ID
kn: ವ್ಯವಹರಿಸಿದ ಐಡಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Submitted
kn: ಸಲ್ಲಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Declined
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Portuguese
kn: ಪೋರ್ಚುಗೀಸ್
