PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Transaction ID
ml: ഇടപാട്  ഐ ഡി

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്
