PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Language
nn: Språk

en: Back
nn: Attende

en: Error
nn: Feil

en: English
nn: Engelsk

en: Spanish
nn: Spansk
