PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Language
ps: ژبه

en: Error
ps: تیروتنه

en: Approved
ps: منل شوي

en: Show
ps: ښوول

en: English
ps: انګرېزي

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: New
ps: نوی
