PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Language
sq: Gjuha

en: Error
sq: Gabim

en: Logo
sq: Stema

en: Show
sq: Shfaq

en: English
sq: Anglisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Portuguese
sq: Portugeze
