PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Transaction ID
th: รหัสการทำธุรกรรม

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Back
th: กลับ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Logo
th: โลโก้

en: Show
th: แสดง

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Payment method title
th: ชื่อวิธีการชำระเงิน

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน
