PayU Latam for Ubercart (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Language
az: Dil

en: Back
az: Geri

en: Error
az: Səhv

en: Logo
az: loqo

en: Show
az: Göstər

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: New
az: Yeni

en: Live
az: Canlı
