PayU Latam for Ubercart (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: Transaction ID
da: Transaktions ID

en: Language
da: Sprog

en: Currency
da: Valuta

en: Back
da: Tilbage

en: Error
da: Fejl

en: Submitted
da: Indsendt

en: Amount
da: Beløb

en: Approved
da: Godkendt

en: Pending
da: Afventer

en: Show
da: Vis

en: English
da: Engelsk

en: Spanish
da: Spansk

en: API key
da: API-nøgle

en: Expired
da: Udløbet

en: New
da: Ny

en: Live
da: Eksisterende

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Portuguese
da: Portugisisk

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Converted
da: Konverteret

en: Payment Method
da: Betalingsmetode

en: Argentine Peso
da: Argentinske peso
