PayU Latam for Ubercart (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Transaction ID
el: ID συναλλαγής

en: Language
el: Γλώσσα

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Back
el: Πίσω

en: Error
el: Σφάλμα

en: Submitted
el: Υποβλήθηκε

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Amount
el: Ποσό

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Show
el: Εμφάνιση

en: New
el: Δημιουργία

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Argentine Peso
el: Πέσο Αργεντινής

en: Brazilian Real
el: Ρεάλ Βραζιλίας
