PayU Latam for Ubercart (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Transaction ID
hu: Tranzakcióazonosító

en: Language
hu: Nyelv

en: Currency
hu: Pénznem

en: Test
hu: Teszt

en: Back
hu: Vissza

en: Error
hu: Hiba

en: Submitted
hu: Beküldött

en: Logo
hu: Logó

en: Amount
hu: Összeg

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Pending
hu: Függőben

en: Declined
hu: Elutasítva

en: Show
hu: Megjelenítés

en: English
hu: angol

en: Spanish
hu: spanyol

en: API key
hu: API kulcs

en: Expired
hu: Lejárt

en: New
hu: Új

en: Live
hu: Élő

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: US Dollar
hu: USA dollár

en: Portuguese
hu: portugál

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: Continue Shopping
hu: Vásárlás folytatása

en: Mexican Peso
hu: Mexikói peso

en: Order Status
hu: Rendelés állapota

en: Verified
hu: Megerősített

en: Converted
hu: Átalakított

en: Payment Method
hu: Fizetés módja

en: Transaction Type
hu: Tranzakció típus

en: Order Canceled.
hu: Rendelés lemondva

en: Argentine Peso
hu: Argentin peso

en: Brazilian Real
hu: Brazil reál

en: Chilean Peso
hu: Chilei peso

en: Colombian Peso
hu: Kolumbiai peso

en: Peruvian Nuevo Sol
hu: Perui új sol
