PayU Latam for Ubercart (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Language
km: ភាសា

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Error
km: កំហុស

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Show
km: បង្ហាញ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ
