PayU Latam for Ubercart (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Language
lt: Kalba

en: Currency
lt: Valiuta

en: Test
lt: Testas

en: Back
lt: Atgal

en: Error
lt: Klaida

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Logo
lt: Logotipas

en: Amount
lt: Suma

en: Pending
lt: Laukiama

en: Show
lt: Rodyti

en: English
lt: Anglų

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: New
lt: Naujas

en: Live
lt: Gyva

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID
