PayU Latam for Ubercart (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Language
ne: भाषा

en: Error
ne: त्रुटि

en: Logo
ne: ब्याज

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Spanish
ne: स्पेनिश
