PayU Latam for Ubercart (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Transaction ID
si: ගණුදෙණු අංකය

en: Language
si: භාෂාව

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Error
si: දෝෂය
