PayU Latam for Ubercart (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Language
ur: زبان

en: Currency
ur: کرنسی

en: Error
ur: خرابی

en: Logo
ur: لوگو

en: English
ur: انگریزی

en: Spanish
ur: ہسپانوی
