PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Submitted
bo: ཡར་སྤྲད་ཟིན

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Show
bo: སྟོན

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: New
bo: གསར་བ
