PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Language
cs: Jazyk

en: Currency
cs: Měna

en: Back
cs: Zpět

en: Error
cs: Chyba

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Amount
cs: Částka

en: Approved
cs: Schváleno

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Declined
cs: Zamítnuto

en: Show
cs: Ukázat

en: English
cs: Anglicky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: New
cs: Nové

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Payment Method
cs: Způsob platby
