PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Language
cy: Iaith

en: Error
cy: Gwall

en: Submitted
cy: Wedi ei gyflwyno

en: English
cy: Saesneg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Converted
cy: Wedi ei drawsnewid
