PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Language
et: Keel

en: Currency
et: Valuuta

en: Back
et: Tagasi

en: Error
et: Viga

en: Submitted
et: Vastatud

en: Amount
et: Kogus

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Pending
et: Ootel

en: Show
et: Näita

en: English
et: Inglise keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: New
et: Uus

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Continue Shopping
et: Jätka ostmist

en: Order Status
et: Tellimuse olek

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: 1 product
et: 1 toode

en: @count products
et: @count toodet
