PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (36 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Transaction ID
fr: Identifiant (ID) de transaction

en: Language
fr: Langue

en: Currency
fr: Devise

en: Test
fr: Tester

en: Back
fr: Précédent

en: Error
fr: Erreur

en: Submitted
fr: Soumis

en: Amount
fr: Montant

en: Approved
fr: Approuvé

en: Pending
fr: En attente

en: Declined
fr: Refusé

en: Show
fr: Afficher

en: English
fr: Anglais

en: Spanish
fr: Espagnol

en: API key
fr: Clé d'API

en: Expired
fr: Expiré

en: New
fr: Nouveau

en: Live
fr: En direct

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: US Dollar
fr: Dollar US

en: Portuguese
fr: Portugais

en: Payment method title
fr: Nom du mode de paiement

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: Mexican Peso
fr: Peso mexicain

en: Order Status
fr: Statut de la commande

en: Account ID
fr: Identifiant (ID) du compte

en: Verified
fr: Vérifié

en: Converted
fr: Converti

en: Payment Method
fr: Mode de paiement

en: Order Completed.
fr: Commande terminée.

en: Argentine Peso
fr: Peso argentin

en: Brazilian Real
fr: Réal brésilien

en: Chilean Peso
fr: Peso chilien

en: Colombian Peso
fr: Peso colombien

en: Peruvian Nuevo Sol
fr: Nuevo sol péruvien
