PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: Language
gu: ભાષા

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Error
gu: ભુલ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ
