PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Language
hy: Լեզու

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Error
hy: Սխալ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: English
hy: Անգլերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն
