PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Transaction ID
nl: Transactienummer

en: Language
nl: Taal

en: Currency
nl: Valuta

en: Back
nl: Terug

en: Error
nl: Fout

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Amount
nl: Bedrag

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Pending
nl: In afwachting

en: Declined
nl: Afgewezen

en: Show
nl: Weergeven

en: English
nl: Engels

en: Spanish
nl: Spaans

en: API key
nl: API-sleutel

en: Expired
nl: Vervallen

en: New
nl: Nieuwe

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: US Dollar
nl: Amerikaanse dollar

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Mexican Peso
nl: Mexicaanse peso

en: Order Status
nl: Bestellingstatus

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Verified
nl: Geverifieerd

en: Converted
nl: Geconverteerd

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Argentine Peso
nl: Argentijnse peso
