PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Transaction ID
oc: ID de transaccion

en: Language
oc: Lenga

en: Currency
oc: Devisa

en: Test
oc: Testar

en: Back
oc: Precedent

en: Submitted
oc: Somés

en: Logo
oc: Lògo

en: Amount
oc: Montant

en: Approved
oc: Aprovat

en: Pending
oc: En espèra

en: Show
oc: Afichar

en: English
oc: Anglés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: API key
oc: Clau API

en: New
oc: Novèl
