PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Language
pt: Idioma

en: Currency
pt: Moeda

en: Test
pt: Testar

en: Back
pt: Para trás

en: Error
pt: Erro

en: Logo
pt: Logótipo

en: Amount
pt: Quantia

en: Approved
pt: Aprovado

en: Pending
pt: Pendente

en: Show
pt: Mostrar

en: English
pt: Inglês

en: Spanish
pt: Castelhano

en: New
pt: Novo

en: Converted
pt: Convertido
