PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Transaction ID
ro: Tranzacţia cu ID-ul

en: Language
ro: Limba

en: Currency
ro: Monedă

en: Back
ro: Înapoi

en: Error
ro: Eroare

en: Submitted
ro: Trimis

en: Logo
ro: Siglă

en: Amount
ro: Suma

en: Approved
ro: Aprobat

en: Pending
ro: În așteptare

en: Show
ro: Arată

en: English
ro: Engleză

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: API key
ro: Cheia API

en: Expired
ro: Expirat

en: New
ro: Nou

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Payment Method
ro: Metodă de plată
