PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Transaction ID
tr: İşlem kodu

en: Language
tr: Dil

en: Currency
tr: Para birimi

en: Back
tr: Geri

en: Error
tr: Hata

en: Submitted
tr: Girdi Tarihi

en: Amount
tr: Miktar

en: Approved
tr: Onaylı

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Declined
tr: Reddedildi

en: Show
tr: Göster

en: English
tr: İngilizce

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: New
tr: Yeni

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Portuguese
tr: Portekizce

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Converted
tr: Dönüştürülmüş

en: Payment Method
tr: Ödeme Yöntemi
