PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Test
ug: سىناق

en: Error
ug: خاتالىق

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى
