PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Transaction ID
uk: ID трансакції

en: Language
uk: Мова

en: Currency
uk: Валюта

en: Test
uk: Тест

en: Back
uk: Назад

en: Error
uk: Помилка

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Logo
uk: Логотип

en: Amount
uk: Величина

en: Approved
uk: Схвалено

en: Pending
uk: Очікування

en: Declined
uk: Відмовлене

en: Show
uk: Показати

en: English
uk: Англійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: API key
uk: Ключ API

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: New
uk: Нові

en: Live
uk: Наживо

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: US Dollar
uk: Долар США

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Mexican Peso
uk: Мексиканське песо

en: Order Status
uk: Статус замовлення

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Verified
uk: Перевірено

en: Converted
uk: Перетворено

en: Payment Method
uk: Спосіб оплати

en: Argentine Peso
uk: Аргентинське песо

en: Brazilian Real
uk: Бразильський реал

en: Chilean Peso
uk: Чилійське песо

en: Colombian Peso
uk: Колумбійське песо

en: Peruvian Nuevo Sol
uk: Перуанський новий соль
