PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Show
dz: སྟོན།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།
