PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (31 entries)

en: Title
es: Título

en: Transaction ID
es: ID de la transacción

en: Language
es: Idioma

en: Currency
es: Moneda

en: Test
es: Prueba

en: Back
es: Atrás

en: Submitted
es: Enviado

en: Amount
es: Cantidad

en: Approved
es: Aprobado

en: Pending
es: Pendiente

en: Declined
es: Rechazado

en: Show
es: Mostrar

en: English
es: Inglés

en: Spanish
es: Español

en: API key
es: Clave del API

en: Expired
es: Caducado

en: New
es: Nuevo

en: Live
es: En producción

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: US Dollar
es: Dólar americano

en: Portuguese
es: Portugués

en: Payment method title
es: Título del método de pago

en: Merchant ID
es: ID de vendedor

en: Mexican Peso
es: Peso mexicano

en: Order Status
es: Estado del pedido

en: Account ID
es: ID de cuenta

en: Converted
es: Convertido

en: Payment Method
es: Forma de pago

en: Argentine Peso
es: Peso argentino

en: Brazilian Real
es: Real brasileño

en: Colombian Peso
es: Peso colombiano
