PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Language
he: שפה

en: Test
he: בדיקה

en: Back
he: אחורה

en: Error
he: שגיאה

en: Submitted
he: נשלח

en: Logo
he: לוגו

en: Amount
he: כמות

en: Approved
he: מאושר

en: Pending
he: ממתינות

en: Show
he: הצג

en: English
he: אנגלית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Expired
he: פג תוקפם

en: New
he: חדש

en: Live
he: חי

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Order Status
he: מצב הזמנה

en: Converted
he: מומרים

en: Payment Method
he: שיטת תשלום
