PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Transaction ID
ja: トランザクションID

en: Language
ja: 言語

en: Currency
ja: 通貨

en: Test
ja: テスト

en: Back
ja: 戻る

en: Error
ja: エラー

en: Submitted
ja: 送信済み

en: Logo
ja: ロゴ

en: Amount
ja: 量

en: Approved
ja: 承認済み

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Declined
ja: 拒否

en: Show
ja: 表示

en: English
ja: 英語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Expired
ja: 期限切れ

en: New
ja: 新

en: Live
ja: ライブ

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Portuguese
ja: ポルトガル語

en: Payment method title
ja: 支払い方法のタイトル

en: Merchant ID
ja: マーチャントID

en: Continue Shopping
ja: 買い物を続ける

en: Account ID
ja: アカウント ID

en: Converted
ja: 変換済み
