PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Language
mn: Хэл

en: Error
mn: Алдаа

en: Logo
mn: Лого

en: English
mn: Англи

en: Spanish
mn: Испани
