PayU Latam for Ubercart (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Language
sr: Језик

en: Error
sr: Грешка

en: Logo
sr: Лого

en: English
sr: енглески

en: Spanish
sr: шпански

en: Payment Method
sr: Начин плаћања
