PayU Latam for Ubercart (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: Language
sv: Språk

en: Currency
sv: Valuta

en: Back
sv: Tillbaka

en: Error
sv: Fel

en: Submitted
sv: Skickad

en: Logo
sv: Logotyp

en: Amount
sv: Belopp

en: Approved
sv: Godkänd

en: Pending
sv: Väntar på

en: Show
sv: Visa

en: English
sv: Engelska

en: Spanish
sv: Spanska

en: New
sv: Ny

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Portuguese
sv: Portugisiska

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Order Status
sv: Status för beställning

en: Converted
sv: Konverterad

en: Payment Method
sv: Betalningssätt

en: Argentine Peso
sv: Argentinsk Peso
