PayUmoney for Ubercart (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: key
da: nøgle

en: English
da: Engelsk

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Receiving new order notification for order !order_id.
da: Modtager ny ordre besked til order !order_id.

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Credit card
da: Kreditkort

en: Select your payment type:
da: Vælg betalingsform:

en: Language preference
da: Sprogindstillinger

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
da: Kundens forsøg på bankoverførsel mislykkedes.
